Doručení až k vaším dveřím

 

Doručujeme do následujících regionů:

Praha, Praha-východ, Praha-západ, Středočeský kraj, Ústecký kraj.

Nově doručujeme:

Plzeň a okolí.

Dobříš, Příbram, Benešov a okolí.

Liberec, Jablonec nad Nisou, Turnov, Železný Brod a okolí.

Hradec Králové, Pardubice, Chrudim a okolí.

 

Ověřtě si vaše PSČ viz.odkaz níže.

 

Zkontrolujte, zda k Vám doručujeme 🚚

Praha,Praha-východ, Praha-západ,Středočeský a Ústecký kraj – Zdarma

 Vaše krabičky vám každý den, od neděle do čtvrtka, doručíme vždy čerstvé až k vašim dveřím ve vybraných regionech ZDARMA. V případě dotazů nás kontaktujte na naší zákaznické lince 724 101 444 (8-20h), mimo tyto hodiny nás prosím kontaktujte sms nebo emailem, ozveme se vám ihned, jakmile to bude možné. Pro klienty z následujících oblastí: Praha, Praha – východ, Praha – západ, Středočeský kraj, Plzeň a okolí, Liberec, Jablonec, Turnov, Železný Brod a okolí, Hradec Králové, Pardubice, Chrudim a okolí je k dispozici dispečink kurýrní služby BEVY CITY, tel. 246 034 084, kde vám rádi zodpoví vaše dotazy ohledně rozvozu v reálném čase. 

OVĚŘTE SI VAŠE PSČ JESTLI K VÁM DORUČUJEME. POKUD K VÁM JĚŠTĚ NEDORUČUJEME KONTAKTUJTE NÁS NA NAŠÍ ZÁKAZNICKOU LINKU  724 101 444 NEBO EMAILEM NA info@papafood-prague.cz,  VAŠE KRABIČKY, POKUD TO BUDE MOŽNÉ, RÁDI DOVEZEME I K VÁM A VŽDY S ÚSMĚVEM 😊 

Papa Food Prague – jídlo na které se budete každý den těšit 💚😍

 

Plzeň a okolí

V případě dotazů nás kontaktujte na naší zákaznické lince 724 101 444 (8-20h), mimo tyto hodiny nás prosím kontaktujte sms nebo emailem, ozveme se vám ihned, jakmile to bude možné. Pro klienty z následujících oblastí: Praha, Praha – východ, Praha – západ, Středočeský kraj, Plzeň a okolí, Liberec, Jablonec nad Nisou, Turnov, Železný Brod a okolí, Hradec Králové, Pardubice, Chrudim a okolí je k dispozici dispečink kurýrní služby BEVY CITY, tel. 246 034 084, kde vám rádi zodpoví vaše dotazy ohledně doručení v reálném čase.

 Krabičky vám rádi přivezeme i do obcí: Plzeň – město, Kyšice, Zruč-Senec, Třemošná, Chotíkov, Líně, Nýřany, Tlučná, Vejprnice, Tymákov, Starý Plzenec, Rokycany 1, Klabava. Zda Vám na vaši adresu krabičky doručíme si můžete ověřit ZDE

Cena za doručení krabiček až k vašim dveřím je: zóna 1 – 70/den, zóna 2 – 100 Kč/den/1 program. Cenu doručení dotujeme a snažíme se jí co nejvíce zvýhodnit s ohledem na zachování kvality jídla a doručení. Přesná částka za dopravu se zobrazí automaticky po zadání adresy doručení podle PSČ.

 

Liberec, Jablonec nad Nisou, Turnov a okolí

Vaše krabičky vám každý den, od neděle do čtvrtka, doručíme vždy čerstvé až k vašim dveřím v Liberci, Jablonci na Nisou, Turnově, Železném Brodě a okolí. Zda Vám na vaši adresu krabičky doručíme si můžete ověřit ZDE.

Cena za doručení krabiček je podle vyznačených zón na mapě. Zóna 1: 70Kč/den/program a zóna 2: 100Kč/den/program.

Cenu doručení se snažíme co nejvíce zvýhodnit s ohledem na zachování kvality jídla a doručení. Poplatek za doručení se vztahuje výhradně na doručení do vašeho regionu. Doručení v rámci města a jeho blízkého okolí je zdarma. Pro dotazy ohledně doručení kontaktujte dispečink kurýrní služby BEVY CITY, tel. 246 034 084, kde vám rádi zodpoví vaše dotazy v reálném čase.

 Případně nás kontaktujte na naší zákaznické lince 724 101 444 (8-20h), mimo tyto hodiny nás prosím kontaktujte sms nebo emailem, ozveme se vám ihned, jakmile to bude možné.

 

Hradec Králové, Pardubice, Chrudim a okolí

Vaše krabičky vám každý den, od neděle do čtvrtka, doručíme vždy čerstvé až k vašim dveřím v Hradci Králové, Pardubicích, Chrudimi a okolí. Zda Vám na vaši adresu krabičky doručíme si můžete ověřit ZDE.

Cena za doručení je dle vyznačených zón na mapě. Zóna 1 –  70Kč/den/program a zóna 2 – 100Kč/den/program.

Cenu doručení se snažíme co nejvíce zvýhodnit s ohledem na zachování kvality jídla a doručení. Poplatek za doručení se vztahuje výhradně na doručení do vašeho regionu. Doručení v rámci města a jeho blízkého okolí je zdarma.

Případně nás kontaktujte na naší zákaznické lince 724 101 444 (8-20h), mimo tyto hodiny nás prosím kontaktujte sms nebo emailem, ozveme se vám ihned, jakmile to bude možné.

 

Programy jsou určeny pouze pro pracovní dny (po-pa, včetně vybraných státních svátků), pokud máte jakýkoli dotaz kontaktujte nás na naší zákaznické lince 724101444 (8-20h) případně sms nebo emailem: info@papafood-prague.cz

Doručení probíhá něděle – čtvrtek. Ústecký kraj: 16 – 22h, Praha a ostaní regiony 17/18 – 22h, v Praze možnost ranního doručeni pondělí – pátek 8.10h