O nás

Již několik let PAPA FOOD svým klientům dává možnost se zdravě, vyváženě  a zároveň chutně stravovat. Krabičky přivezeme až k vaším dveřím, vždy čerstvé, od neděle do čtvrtka. Přivezeme vám jídlo na které se budete každý den těšit.

Velmi dobře víme, jak je důležité, v dnešní uspěchané době, dbát o vaše zdraví. Pravidelný pohyb a především zdravá strava, je pro tělo to nejdůležitější a nelze ji ničím nahradit.

Proto jsme se v PAPA FOOD PRAGUE rozhodli poskytovat našim klientům každodenní možnost dopřát si kvalitní, zdravou a vyváženou stravu, která prospívá nejen tělu, ale i mysli.

Suroviny pro výrobu našich pokrmů pečlivě vybíráme pouze z prověřených a zejména lokálních zdrojů, které zaručují jejich čerstvost a vysokou kvalitu.

Úprava surovin probíhá při nízkých teplotách a způsobem, kdy v nich zůstává uchováno maximum živin, minerálů a vitamínů. Naše jídla jsou vždy čerstvá a chutnají skvěle.

Jídelníček sestavuje zkušený výživový poradce tak, aby vaše tělo vždy dostalo vyvážené množství bílkovin, sacharidů, tuků a dalších potřebných živin, které vaše tělo potřebuje.

Nabízíme několik variant programů, které jsou uzpůsobeny vašim individuálním potřebám a cílům. Záleží jen na vás, zda chcete zredukovat vaši tělesnou hmotnost, udržet si váhu nebo naopak nabrat svalovou hmotu, či mít jen jistotu pravidelného a hlavně zdravého stravování bez námahy s jeho přípravou a plánováním. Jídlo vám navíc přivezeme k vašim dveřím zcela zdarma.

Dejte svému tělu jen to nejlepší a ono se vám odvděčí skvělou kondicí, pevným zdravím a psychickou pohodou.

Těšíme se na vás, máme svojí práci rádi.

Team PAPA FOOD PRAGUE