Reference

OKTAGON 35 - Brno

Turnaj nejlepších MMA zápasníků nejen z ČR.

OKTAGON 35 - Brno

Turnaj nejlepších MMA zápasníků nejen z ČR.

OKTAGON 35 - Brno

Turnaj nejlepších MMA zápasníků nejen z ČR.

v

"PAPA FOOD dokonalá služba."

Týmu z PAPA FOOD se podařilo přetvořit „krabičkové“ stravování v gurmánský zážitek. Je to v zásadě tak, že vám každý den doručí až na práh skvělé degustační menu, které navíc vypadá každý den trochu jinak. Za zmínku stojí i skvělá komunikace a ochota přizpůsobit vše na míru klientovi. V mém případě se podařilo sestavit vegetariánské menu, které je chutné, nutričně vyvážené a přitom v souladu s mými cíli a životním stylem. V s ohledem na mou velkou časovou vytíženost a přitom snahu zdravě jíst a cvičit, je PAPA FOOD dokonalá služba. Doporučuji všem.

Libor Zezulka – společnost All Day Digital s.r.o.

v

"Jsme rádi, že jsme Vás našli. "

S krabičkami od Vás jsme s manželem opravdu spokojeni. Předchozí 2,5 roku jsme pobírali krabičky od jiné firmy, kde jsme byli zpočátku spokojeni, ale po roce se vyměnil majitel a jídlo se celkově změnilo. Musím ale říci, že nikdy nebylo tak chutné a nevypadalo tak dobře jako u Vás. Vím, že vařit chutně, zdravě a aby jídlo na druhý den ještě dobře vypadalo není samozřejmost. Jsme rádi, že jsme Vás našli. 

Zuzana a Michal Malaníkovi – REMAX

v

"Vaše krabičky jsou TOP."

Jsem moc spokojená s pestrostí a chutí vašich jídel. Vyzkoušela jsem již různé „krabičky“,ale ty vaše považuji za TOP. 

MUDr. Monika Záhumenská

v

"Skvěle si pochutnám."

S krabičkami jsem dlouho otálela, protože jsem neměla žádnou pozitivní zkušenost. Ale musím říct, že krabičky od PAPA FOOD předčily mé očekávání. Pravidelně se jimi stravuji už několik měsíců, váha šla razantně dolů, zmizely zažívací potíže a ještě si skvěle pochutnám. Moc chválím.

MUDr. Hana Richterová

vÍTEJTE!
Odkud k nám přícházíte?
vÍTEJTE!
Odkud k nám přícházíte?